Надаємо клінінгові послуги професійною технікою Karcher
Мови: RUUA

Мішкові пилососи

 • Мiшковий пилосос Karcher VC 6 PREMIUM
   
  Уточнюйте
 • лучшая ценанайкраща ціна
  Мiшковий пилосос Karcher VC 2
   
  Уточнюйте

Мішковий пилосос Karcher для сухого прибирання

Пилосос з мішком для пилу– класичний різновид пилососа, призначений виключно для сухого прибирання. Пилосос для сухого прибирання Karcher – одна з найбільш затребуваних моделей побутової техніки, цей бренд користується великою популярністю.

Купити пилосос Karcher з мішком у Києві й Україні

Пилосос Karcher для сухого прибирання (мішковий пилосос) оснащений пилозбірником у вигляді мішка з нетканого матеріалу (флісу). Сміття й основна частина пилу надійно утримується всередині фільтр-мішка, а фільтр HEPA забезпечує ефективне очищення повітря, яке виходить з пилососа, від пилу та бруду.

Можливість пилосос з мішком купити недорого – одна з причин популярності пилососів Karcher для сухого прибирання. Хоча експлуатація такого пилососа пов'язана з додатковими витратами на покупку змінних фільтр-мішків, сама техніка відрізняється від циклонних пилососів без мішка більш доступною ціною.

Ще одна причина, з якої варто купити пилосос з мішком – простота та зручність експлуатації. Після заповнення використаний мішок викидається, на його місце встановлюється новий. Виключений контакт зі сміттям, руки залишаються чистими, не потрібно мити та просушувати контейнер-пилозбірник.

Пилосос для сухого прибирання Керхер має ряд переваг, властивих техніці цього бренду в цілому та мішковим пилососам, зокрема:

 • ергономічний, обтічний дизайн;
 • зручне положення при зберіганні;
 • зручна рукоятка з м'якою накладкою;
 • енергоефективність, хороше співвідношення всмоктуючої сили та споживаної потужності;
 • висока ефективність очищення повітря – HEPA-фільтр вловлює до 99,95% пилу та бруду.

Як вибрати мішковий пилосос Karcher

Тим, хто планує купити пилосос з мішком для збору пилу, варто порівняти габарити, технічні характеристики різних моделей, їх комплектацію (базова та розширена, PREMIUM), звернути увагу на особливості, які має той чи інший пилосос Karcher для сухого прибирання.

МодельТехнічні характеристики
Вага без аксесуарів, кгСпоживана потужність, ВтОб’єм фільтр-мішка, лДовжина всмоктуючого шланга, мРобочий радіус, м
Karcher VC 25.211002.81.57.5
Karcher VC 2 PREMIUM5.17002.81.57.5
Karcher VC 6 PREMIUM6.660042.310

Мішковий пилосос Karcher VC 2 PREMIUM відрізняється від базової моделі того ж класу не тільки розширеною комплектацією (в неї входить додаткова насадка для м'яких меблів), але й є більш економічним, споживає менше енергії. Якщо потрібен пилосос Karcher для сухого прибирання великих площ, краще вибрати більш габаритну модель зі збільшеним робочим радіусом. Karcher VC 6 PREMIUM – енергоефективний потужний пилосос з мішком, у якого є ряд переваг перед моделями класу VC 2:

 • зручна система кріплення насадок QuickClick дозволяє змінювати їх, не нагинаючись;
 • система огинання перешкод EasySlider запобігає пошкодженню пилососа та меблів;
 • на рукоятці розташований зручний регулятор всмоктуючої сили зі світлодіодним індикатором і кнопка перемикання в режим StandBy.

Переваги покупки потужного пилососа з мішком у Karcher Cleaning

Пилосос Karcher для сухого прибирання з мішком для збору пилу можна замовити в інтернет-магазині Karcher Cleaning, офіційного дилера компанії-виробника. Тут продається оригінальна сертифікована техніка з гарантією виробника. Також в наявності великий вибір сумісних аксесуарів, можна купити додаткові насадки для прибирання, запасні фільтр-мішки, змінні фільтри. Можна онлайн вивчити характеристики різних моделей, скачати інструкцію, а також отримати кваліфіковану консультацію по телефону. Здійснюється доставка мішкових пилососів по Києву та Україні.