Надаємо клінінгові послуги професійною технікою Karcher
Мови: RUUA

Циклонні пилососи

 • Циклонний пилосос Karcher VC 3 PLUS
   
  Уточнюйте
 • Циклонний пилосос Karcher VC 3
   
  Уточнюйте

Циклонні пилососи Karcher

Хоча перші циклонні пилососи з'явилися ще в 1928 році, поширення пилосос циклонного типу отримав тільки в 80-х, коли Джеймс Дайсон удосконалив систему циклонної фільтрації та створив інноваційний пилосос з постійною силою всмоктування. Технологія була взята на озброєння багатьма виробниками пилососів, зокрема, з'явився циклонний пилосос Керхер.

Купити циклонний пилосос у Києві та в Україні

Все більше користувачів побутової техніки в Україні та по всьому світу вважає за краще купити пилосос циклонного типу. Циклонний пилосос – вигідна в експлуатації техніка, твердий контейнер для збору сміття служить стільки ж, скільки пилосос в цілому. Пилососи Керхер без мішка не вимагають заміни витратних матеріалів. Контейнер легко та швидко очищається від пилу, сміття, в порівнянні зі старими моделями пилососів, оснащеними багаторазовим мішком для пилу, циклонний пилосос значно зручніше. Основні переваги циклонних пилососів:

 • усмоктувальна сила постійна, не знижується при заповненні контейнера;
 • повітря на виході не тільки чисте, але й максимально свіже, без специфічного запаху;
 • у деяких моделях пил і сміття спресовуються, що дозволяє рідше очищати контейнер;
 • з контейнера можна з легкістю витягти предмет, випадково затягнутий в пилосос;
 • гігієнічність, простота очищення (в порівнянні з багаторазовими мішками);
 • відсутність додаткових витрат на покупку фільтр-мішків.

Компанія Karcher заслужено вважається провідним виробником побутової та професійної техніки для прибирання та очищення. Різні пилососи Кёрхер для дому традиційно отримують високу оцінку користувачів, і Керхер циклон – не виняток. Циклонний пилосос цього бренду відрізняють:

 • мультициклонна технологія, яка забезпечує максимальну ефективність прибирання;
 • стильний сучасний дизайн, прозора колба для контролю наповненості;
 • низький рівень шуму;
 • висока енергоефективність.

Принцип роботи пилососа циклонного типу

Циклонний пилосос оснащений пилозбірником у вигляді колби з високоміцного пластику. У велику колбі укладена ще одна, складної форми, з перфорованими стінками. Усередині конусоподібної колби створюється вихровий повітряний потік (циклон), який закручується по спіралі, такий рух повітря супроводжується виникненням відцентрової сили. Під її дією пил, сміття відкидаються в сторони та через перфоровані стінки внутрішньої колби потрапляють до колби-контейнера, а очищене повітря рухається далі, проходить через НЕРА-фільтр, який затримує залишки пилу та захищає двигун.

У циклонному пилососі повітря не проходить через контейнер зі сміттям, як це відбувається в класичних мішкових моделях. Завдяки цьому підтримується свіжість повітря та постійна швидкість повітряного потоку, усмоктувальна потужність. У мішкових моделях повітрю доводиться долати опір сміття, тому в міру заповнення мішка усмоктувальна потужність падає. Проста система циклон складається з 2 колб, в системі мультициклон, якою оснащений циклонний пилосос Karcher, їх кілька. Така система забезпечує більш високу швидкість вихрового потоку, збільшення сили всмоктування та більш ефективне видалення пилу з центральної колби, зниження навантаження на фільтр.

Сфера застосування пилососа з контейнером циклон

Побутовий циклонний пилосос призначений виключно для сухого прибирання в домашніх умовах. Перемикання положення основної насадки для підлоги, використання змінних насадок, регулювання сили всмоктування за допомогою перемикача на рукоятці дозволяє з його допомогою очищати від пилу, побутового сміття:

 • тверді покриття для підлоги;
 • килими, килимові покриття;
 • оббивку м'яких меблів та інші делікатні поверхні;
 • важкодоступні ділянки, вузькі отвори, щілини, зазори, стики.

Всі циклонні пилососи Керхер працюють від мережі.

Як вибрати циклонний пилосос Karcher

Лінійка циклонних пилососів Karcher складається з моделей з однаковими технічними характеристиками – споживана потужність 700 Вт, клас енергоефективності А, об’єм контейнера для збору сміття – 0.9 л, довжина всмоктуючого шланга – 1.5 м, робочий радіус – 7.5 м. Розрізняються вони оснащенням, комплектацією:

циклонний пилосос Karcher VC 3 – базова модель з фільтром HEPA 12 (затримує 99,5% пилу) та 3 насадками в комплекті (для підлоги/килимів, щілинна, щітка для м'яких меблів);

циклонний пилосос Karcher VC 3 PREMIUM має аналогічну комплектацію, але оснащений двигуном ERP з економічним енергоспоживанням і вдосконаленим фільтром HEPA 13 (ефективність фільтрації 99,95%);

циклонний пилосос Karcher VC 3 PLUS за оснащенням (двигун, фільтр) є аналогом VC 3, але укомплектований рядом додаткових насадок для важкодоступних ділянок.

Переваги покупки пилососа з циклонним фільтром у Karcher Cleaning

На максимально вигідних умовах купити циклонний пилосос можна у офіційного дилера компанії Karcher. Причин замовити пилосос в інтернет-магазині Karcher Cleaning чимало:

 1. ціни без переплат;
 2. бонуси, подарунки;
 3. гарантія виробника;
 4. великий вибір сумісних аксесуарів;
 5. зручне оформлення замовлення онлайн, різні форми оплати, можливість розстрочки;
 6. професійні консультації.
 7. оперативна доставка по Києву, Україні.