Надаємо клінінгові послуги професійною технікою Karcher
Мови: RUUA

Портативна мийка

Портативна міні мийка Karcher

Портативна мийка – це компактний бездротовий пристрій для побутового застосування, видалення пилу, легких, а іноді і більш інтенсивних забруднень. Як і портативна мийка високого тиску, портативна акумуляторна мийка оснащена електродвигуном і насосом, але двигун не такий потужний, як в мережевих моделях. Насос портативних мийок створює на виході тиск води в кілька бар (атмосфер). Портативна мийка Керхер середнього тиску, наприклад Karcher KHB 6 BATTERY, дозволяє створювати більш інтенсивний натиск води, тиск струменя досягає 24 бар. Якщо в міні-мийках високого тиску двигун і насос укладені в корпус, до якого приєднується шланг з пістолетом, то портативні мийки значно більш компактні, двигун і насос розташовуються безпосередньо в корпусі пістолета-розпилювача. При цьому його з легкістю можна утримувати в руці.

Купити портативну мийку Karcher в Києві та Україні

Портативні мийки для авто затребувані тими, хто часто подорожує та в дорозі намагається підтримувати чистоту транспортного засобу. Портативна мийка Karcher незамінна на дачі, де немає електрики та водопроводу, тому не можна ні підключити шланг до крана, ні скористатися міні-мийкою, яка працює від мережі. Цей багатофункціональний пристрій часто позиціонується як портативна автомобільна мийка, але він стане в нагоді не тільки автовласникам, оскільки:

 • дозволяє швидко очистити від землі садовий інвентар, колеса дитячого прогулянкового возика, коляски, взуття після роботи в городі або походу;
 • зручний для миття вуличних, садових меблів, спортивного, туристичного інвентарю, іграшок;
 • може використовуватися як портативна мийка для велосипеда;
 • Karcher OC 3 ADVENTURE BOX та інші портативні міні мийки низького тиску також підходять для миття домашніх тварин, поливу клумб.

Причин, з яких варто купити портативну мийку Karcher, безліч. Портативна міні мийка не вимагає підключення до водопроводу, досить під'єднати до вхідного отвору всмоктуючий шланг, а вільний кінець занурити в ємність з водою. Оскільки портативні мийки працюють від акумулятора, їх можна використовувати в будь-якому місці. Не доводиться шукати розетку, возитися з подовжувачами, мережевий кабель не плутається під ногами. Портативна мийка для авто Karcher OC 3 PLUS CAR оснащена адаптером для зарядки акумулятора від автомобільної електромережі. Компактні розміри та легка вага дозволяють захопити портативну мийку в дорогу, та й для її зберігання в будинку потрібно небагато місця.

Як вибрати портативну мийку Karcher

Якщо вам потрібна портативна мийка для машини, велосипеда, садового інвентарю та інших цілей, слід зробити вибір між мийкою низького або середнього тиску.

Портативні мийки низького тиску:

 • підходять для легких забруднень;
 • дозволяють дбайливо мити делікатні поверхні, домашніх тварин;
 • укомплектовані баком для води, що збільшує їх габарити, але робить повністю автономними. Потрібно тільки наповнити бак водою, шланг для його з'єднання з розпилювачем входить в комплект і зберігається в ящику під баком;
 • оснащені вбудованим акумулятором і LED-індикатором для контролю рівня заряду.

При виборі портативної мийки низького тиску слід звернути увагу на об’єм резервуара (4 або 7 л), можливість зарядки акумулятора в автомобілі.

Портативні мийки середнього тиску:

 • забезпечують видалення більш стійких інтенсивних забруднень, ідеальні для проміжного очищення;
 • максимально компактні, але для їх роботи потрібна окрема ємність з водою та всмоктуючий шланг (в комплект не входить);
 • оснащені змінною акумуляторною батареєю та РК-дисплеєм для контролю рівня заряду та залишку часу роботи.

Крім продуктивності, конструктивних особливостей важливими характеристиками портативних мийок є час зарядки акумулятора, максимальний час роботи від нього, комплект поставки (набір насадок, акумулятор, зарядний пристрій, всмоктуючий шланг, додатковий контейнер для аксесуарів тощо). Також слід врахувати, з якими ще аксесуарами сумісна портативна мийка для автомобіля.

Переваги покупки портативної мийки у Karcher Cleaning

Karcher Cleaning пропонує купити портативні мийки Karcher за ціною офіційного дилера. У магазині можна придбати портативну мийку низького або середнього тиску в базовій або розширеній комплектації, також в наявності великий вибір додаткових сумісних аксесуарів. Можна замовити доставку по Києву та в інші міста України, оплатити замовлення онлайн в момент оформлення або розплатитися при отриманні покупки. Доступний великий вибір способів зв'язку з менеджерами для отримання консультації.